Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford Fusion 2006 года

Автомобиль: Ford Fusion 2006 г.в., хэтчбек, роботизированная коробка передач, Передний привод , пробег - 183000 км, двигатель - 1.4 бензин
Автор: ВладГ (Украина, Львов)   05.03.2019
Расход в городе: 8.2 л/100км, по трассе: 6.3 л/100км, средний: 7.5 л/100км

Купляв на вторинному ринку з метою купити щось дешеве і на автоматі (придбав з роботом), щоб дружина навчилась їздити і не було шкода, якби щось пішло не так. Машина прослужила нам 2роки і ми розійшлись.

В співвідношенні ціна-якість - дуже хороший варіант. Але, якщо забути про ціну... читайте недоліки в розділі нижче - я їх детально там описав.

Що мене вразило найбільше - коли перегорів блок ABS машина відмовилась заводитись. Як мені пояснили, через те, що цей блок є джерелом даних для коробки робота. і тому машина не хотіла завестись - це просто брєд - машина має їхати навіть, якщо блоку ABS взагалі нема.

Я б рекомендував, як машину для початківців, - ремонт дешевий, машинка дешева, сильно не шкода.

Хороший (18см) кліренс проведе вас по поганих дорогах.

Плюсы автомобиля: Високий кліренс. ЦІНА. Який не який, а робот. Дешеві запчастини і ТО.

Минусы автомобиля: Тупенький робот. Слабкий 80-сильний двигун. Жорстка підвіска. Слабкі фари головного світла. Високий розхід (до 9л по місту), як на маленьку машину з маленьким і слабеньким мотором. Матеріали обробки салону так собі. Незручні крісла - табуретки. На 180тис км зламався робот - перегоріла проводка електродвигунця, який перемикає передачі. З плюсів - ремонт обійшовся лише 100 баксів на офіційному сервісі. Перегорів блок ABS - бу деталь + робота - 200$

Совет покупателю: Беріть з мотором 1.6 або може дизель. 1.4 - це занадто слабкий мотор.

Тест-драйв Ford Fusion: Первопроходец
Первопроходец

В погоне за умом и кошельком покупателя автопроизводители не останавливаются ни перед чем. В жертву принесена даже некогда святая для каждой уважающей себя марки жесткая классификация. Вместо единого до недавнего времени класса внедорожников мы имеем сегодня разнообразные SUV, SAV и даже UAV.

Продажа б/у Fusion

Ford Fusion 2018 Ford Fusion 15.900$ 2018 137.000 км