Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford Fusion 2011 года

Ford Fusion 2011
Автомобиль: Ford Fusion 2011 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 127 км, двигатель - 1.4 бензин + ГБО, комплектация - Comfort
Автор: Lyubomyr (Украина, Львов)   08.10.2015
Расход в городе: 9.6 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 7.0 л/100км

Хороше авто по співвідношенню ціна якість, маю авто з 2011 купував нове в салоні за весь період експлуатації на сервісі мінялись тільки планові ТО, свічки, фільтра, масло, серйозних поломок не було, ходова в нормі після проходження 127 000 км, виїжджати на природу на тому авто саме задоволення, майже як джипець, при тому шо це авто не викрадають взагалі, дуже корисна штука бризговики без них авто засирається дуже часто.

Плюсы автомобиля: Ультра економічна з газом, гарне співвідношення ціна якість, хороша ходова, вмістимий салон авто для сімейних людей.

Минусы автомобиля: Шумоізоляція.

Совет покупателю: Це авто як телефон купуєш не для понтів а для того щоб їздити з точки А в точку В.

joe-man

Скажіть будь-ласка, скільки машина пройшла на газу? Всі 127 тисяч, чи менше? Чи доводилось регулювати клапана і скільки це коштувало?

valeriy che

Так, так мене теж це цікавить (хоча можу і біля "Арсену" підійти спитати

forgiven

ГБО ви встановлювали вже після закінчення терміну офіційної гарантії?

Sfairat

Ездил на таком 4 года! Отличная машина, Очень практичная! Действительно не для понтов а для дела - при чем дело это она делает на 5+! Если бы не табуреточная подвеска и отсутствие шумки то цены ей бы не было))!

valeriy che

А у кого в таком классе есть шумка?

Sfairat

Да , вы правы)) Как таковой шумки нет ни у кого, но все же Фьюжн отличается даже от сокурсников не в лучшую сторону.

joe-man

Автор або інші володарі фьюжена скажіть будь-ласка - кажуть ззаду дуже вертикальна посадка і на дальню дорогу заднім пасажирам некомфортно. Чи це дійсно так? А також скажіть в принципі як ззаду з місцем? Якщо наприклад водій 180 см то він за собою сяде? Чи буде тісно?

valeriy che

joe-man, їхав з Криму у Львів, практично без зупинок (дві зупинки по 20-30 хв.). Ніхто не жалівся. Хоча мені самому на задньому дивані не дуже сподобалось, проте сам за собою сидів спокійно - (180 см). А сама машина - бомба (особливо після радянського автопрому)

valeriy che, дякую!

Тест-драйв Ford Fusion: Он извинился
Он извинился

Автоматический «Фьюжн» продается у нас уже давно. Но только нынешним летом появилась модификация с 1,6-литровым мотором и настоящим «автоматом». Это запоздалое извинение перед всеми, кто уже успел купить версию «1,4-робот».

Продажа б/у Fusion

Ford Fusion 2018 Ford Fusion 15.900$ 2018 137.000 км